Urodziny - szczegóły

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi urodzinkami!  Poniżej przedstawiamy wszelkie informacje:

- Cena 350 zł - 2h, (10 osób), każde kolejne dziecko +15zł (dopłata).  Dopłata ta dokonywana jest dopiero po urodzinkach, kiedy to znana jest liczba uczestników. Przy zamawianiu przyjęcia wpłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji sali.  Zaliczkę w wysokości 50zł wpłacamy na konto po ustaleniu terminu przyjęcia. W przypadkach losowych istnieje możliwość zmiany terminu imprezy. Przy rezygnacji z zamówienia zaliczka nie jest zwracana.

- Sala udostępniana jest organizatorowi przyjęcia na 30 minut przed uroczystością.

- Przyjęcie trwa 2 godziny, chyba że wcześniej ustalono inny czas trwania zabawy.

- Prowadzenie urodzinek poza Poznaniem wiąże się także z dopłatą - 3 zł za kilometr.

- Przeprowadzenie scenariusza to  około 1,5 h z przerwą na poczęstunek i tort (ostatnie 30min. zabawy lub czas podania ustalany indywidualnie z animatorem przed urodzinami)

- Poczęstunek i tort organizują Państwo. Nasza mała sugestia: zawsze prosimy  nie kupować za dużo jedzenia na poczęstunek , ponieważ podczas "scenariusza" , krótkiej chwili przerwy na picie oraz podczas ostatnich 30 minut, kiedy zostanie podany tort ,Dzieci nie będą miały za dużo czasu na "pałaszowanie":)

- Temat scenariusza mogą Państwo wybrać z naszej oferty lub zaproponować własny temat, który my zrealizujemy, Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły. Na stronie Ideowni znajduje się lista tematów, ale być może Państwa Pociecha ma szczególne zainteresowania lub pasje i w tym właśnie temacie mielibyśmy poprowadzić wymarzone urodzinki :)

-W zależności od ilości dzieci- zabawy prowadzi jeden lub dwóch animatorów.

Do dyspozycji mają Państwo 3 sale:
 

Kontakt:

tel: 532 737 137 

Adres: ul. Keplera 1

www.salakropeczka.pl

Kontakt:

mail: dp@ideownia.pl

tel: 784 331 735

Adres: Os. Powstańców Warszawy 6Ł

www.dobrypoczatek.pl

Kontakt:

mail: ideownia@mammaija.pl

tel: 784 331 735

Adres: ul. Sławińska 8

www.mammaija.pl